מרכזי קניות

ניקוי מזגנים לתעשייה

פעילות מאומצת של מכשירי המזגן בבניינים גדולים עלולה לסכן את בריאות השוהים בבניין. הסיבה היא הצטברות עובש וחיידקים בתוך תעלות המזגן. החיידקים נפלטים מתוך המזגן עם האוויר המקרר את הבניין.

בזמן פעולת המזגן, לרוב יהיו שאר פתחי הבניין אטומים ולכן האוויר המצטבר בתוך הבניין מזדהם ועלול לסכן את בריאות השוהים בבניין.

תעשייה

בבנייני משרדים גדולים ובמפעלים ישנם אנשים רבים הנמצאים בכל שעות היום ולכן המזגנים בהם עובדים במרץ שעות רבות. לעיתים בתוך מבנים אלו יש מכשירים הפולטים חומרים מזהמים אשר נכנסים לתוך תעלות המזגן. תעלות המזגן הן אזור לח המשמש מקום נח להתרבות חיידקים ולכן כל חומר הנכנס לתוך המזגן עלול לזהם את האוויר היוצא ממנו. תהליך כזה נקרא “תסמונת הבניין החולה”, משמעו שהאוויר שבתוך הבניין מזוהם יותר מזה שבחוץ בגלל אותם חיידקים הנמצאים במזגן.

ניקוי

ניקוי ושטיפת תעלות המזגנים היא פעולה חיונית לשמירה על בריאות האנשים השוהים בתוך מבנים  ברוב שעות היום כמו בתי ספר, בתי חולים ומקומות עבודה. ריבוי המזגנים במקומות אלה משמעותו ריבוי חיידקים ואוויר מזוהם אשר פוגע בבריאות האנשים השוהים בבניין. אנשים מבוגרים, ילדים  ואנשים חולים נמצאים בסיכון גבוה לחלות בשל האוויר המזוהם הנפלט מהמזגן. חברת דק קלינינג מספקת שירותי ניקוי וחיטוי לכל סוגי המזגנים בכל סוגי המבנים.  מומלץ לבצע ניקוי אחת לשנתיים.