ניקוי מנדפים למסעדות

בעל מסעדה? המנדף אינו מושך את העשן כמו שצריך? זקוק לניקוי המנדף? חייג אלינו ותקבל הצעת מחיר אטרקטיבי לניקוי מנדף למסעדות. 036164237

מנדפים למסעדות

מסעדה הינה מקום שמכין אוכל וככזו יש להבין שסביבת העבודה שלה מכילה לא מעט אדים, שומן ובאופן כללי עשן – שילוב של אלמנטים שבכמויות גדולות עשוי להיות לא רק לא נעים, אלא גם מסוכן מבחינה תברואתית ובטיחותית – ולו עקב סכנה של פריצת שריפה. אי לכך התקנים מחייבים מסעדות להתקין מנדפים אשר יונקים את כלל הזיהום אל מחוץ למבנה.

התאמה אישית

כיום ניתן למצוא מגוון עשיר של מנדפים למסעדות, אשר נבדלים האחד מהשני בגדלים, ביכולות הספיגה, בחלקים שהם מכילם ואף בחומרים שמהם הם עשויים. עם זאת, נקדים ונציין שכל סוג של מנדף יש לנקות באופן תדיר, וזאת כי גם המנדף האיכותי ביותר עשוי להכיל מסנן שעבר זמנו, כמויות של בקטריות, או שכבת שומנים שעם הזמן הצטברה בדפנות. אי לכך חשוב ביותר לבחור את המנדף הראוי ביותר עבור כל סיטואציה ובנוסף חשוב לשמור על תקינותו – באמצעות שירות ניקיון מנדפים לפי הצורך לפעולה רציפה ותקינה.

מקצועיות ואדיבות

חברת “דקט קלין” בקיאה בכול הנוגע לניקוי של תעלות מיזוג, מנדפים ומפוחים ומכך נהנים שלל לקוחות גדולים וידועים בארץ לאורך כ17 שנה. חברת “דקט קלין” יודעת להמליץ על סוגי מנדפים למסעדות בהתאם לצרכים אישיים, מעניקה שירותי ניקיון איכותיים ואף מעניקה תעודה לשירותי הכיבוי. מכאן שאם גם אתם מבקשים לפעול לפי התקנים, לחסוך בעלויות, להיות רגועים וליישר קו על חברות הביטוח – הר שגם לכם מומלץ ליצור קשר עוד היום על חברת “דקט קלין” שבין היתר גם מאוד אדיבה ומיישרת את לוחות הזמנים שלה בהתאם להעדפות אישיות – נצלו זאת!