ניקוי מנדפים לאולמות אירועים

 

אולם אירועים הנו מקום אשר מצד אחד מכיל כמות גדולה של מוזמנים ועובדים ומצד שני מכין כמויות אדירות של אוכל. אי לכך אם עבור הבית עוד ניתן לתהות האם להתקין מנדף, הרי שכאשר מדובר בבית עסק גדול כגון אולם, הרי שכבר אין זו שאלה של בחירה, אלא מדובר ביישור קו עם שורת התקנים השונים, ואף נגדיל ונציין שעסק שאינו מתקין מנדף עשוי לאבד את רישיון העסק שלו.

תפקיד המנדף

עבור מי שאינו מספיק בקיא תחום, נציין שתפקידו של המנדף חשוב ביותר, וזאת כי הוא מסייע לשמור על סביבה בריאה, נעימה ואף מוגנת. בנוסף אם נרחיב מעט יותר, נציין שמנדפים אחראיים על ניתוב של אדים, עשן וחלקיקי שומן אשר נפלטים בעת הליך הבישול – ישירות אל מחוץ למבנה.

בחירה מושכלת

מנדפים לאולמות בדרך כלל יכלול את המנדף עצמו, ארובה, מפוח ומערכת סינון. אי לכך כאשר עומדים להתקין (או לחלופין לתחזק באופן תקופתי) מנדף, הרי שחשוב לפנות אל אדם שמתמחה בתחום – אם על מנת לקבל ייעוץ מקצועי עבור בחירת הסוג האידאלי ביותר ואם על מנת לעמוד בתקנים, כלומר על מנת לנקות באופן מקצועי את המנדף לפחות כפעמיים בשנה. כיום ניתן למצוא מגוון סוגים של מנדפים שבין היתר מכילים חלקים שונים אשר עשויים משלל חומרים, ועל כן כאשר מבקשים לעמוד בתקנים של מכבי האש ואיכות הסביבה, מראש יש לוודא שרוכשים נכון ושפונים אל מקצוען עבור תחזוקה תקופתית.