ניקוי מנדפים, מזגנים  מסחרי

מרכזים מסחריים בנויים בצורות שונות: קניונים פתוחים, קניונים סגורים, מרכז מסחרי שכונתי, אזור תעשייה עם חנויות מפעל גדולות או רחוב קניות עירוני עם חנויות בוטיק. שטח מסחרי משמש אנשים רבים, מקומיים ותיירים במהלך כל שעות היום לצרכים שונים. חנויות אופנה, סופרים, מסעדות ובתי מסחר אחרים.

את כולם מאפיינת פעילות שוקקת ותחלופה רבה של אנשים לאורך היום במהלך השבוע ובסופי שבוע. מערכות המיזוג בשטח המסחרי מותאמות לצרכי השטח. בקניונים גדולים יש מערכת מיזוג מרכזית כאשר המערכת עצמה נמצאת מחוץ לבניין או על הגג ותעלות האוורור מותקנות בתוך הקירות עצמן ומגיעות אל החנויות דרך פתחי אוורור. בבתי עסק הנמצאים ברחוב מותקנת מערכת מזג פרטית בכל חלל. גם באלו המערכת הגדולה נמצאת מחוץ לבית העסק ובפנים המערכת הקטנה הפולטת את האוויר.

פעולת המערכת מיזוג ומנדוף

למרות שקנה המידה משתנה בהתאם לצרכיו של כל עסק, פעילות המערכת נשארת זהה: מערכת המיזוג שואבת אליה אוויר מתוך החלל, מקררת אותו באמצעות פעולת עיבוי ופולטת אותו חזרה אל החלל בטמפרטורה הרצויה. האוויר הנשאב לתוך המערכת רווי אבק ולכלוכים במיוחד בבתי עסק הנמצאים ברחוב וסופגים את זיהום המכוניות והלכלוך מהכביש. האוויר עלול להיות גם רווי חיידקים במיוחד בקניונים סגורים בהם המבקרים פולטים חיידקים אל החלל בנשימתם. פעולת העיבוי של המזגן יוצר בתוכו רטיבות, כאשר החיידקים והלכלוך הנשאבים אל המערכת פוגשים ברטיבות שבתוך הצינורות הם יוצרים התפשטות של עובש, פטרת והתרבות של חיידקים. כל אלו מזהמים את האוויר העובר בצינורות ונפלט חזרה אל תוך החלל המשמש את בתי העסק על עובדיו ואורחיו.

ניקוי מזגנים, מנדפים וארובות לתעשיה

כדי לשמור על איכות האוויר אותו נושמים מבקרי ועובדי בתי העסק בשטחי המסחר השונים חשוב לדאוג לניקוי תקופתי של מערכת המזגן הפנימית. רצוי לבצע את הניקוי לפחות פעמיים בשנה ומומלץ לבצע אותו באמצעות אנשי מקצוע שכן בדובר בפירוק והרכבה מחדש של כל מערכת המיזוג. חברת דקט קלינינג היא חברה מקצועית המספקת שירותי ניקוי לכל סוגי מערכות המיזוג בכל שטחי המסחר השונים ולכל סוגי המבנים. כנו ניקוי מנדפים וארובות למסעדות ומבנה תישייה