מנדפים

התקנה, שירות, ניקוי, ותיקון מנדפים חייג אלינו לקבלת יעוץ והצעת מחיר 036164237

אומנם לא בכל בית יש במטבח מנדף, אלא בעיקר ניתן למצוא מנדפים במטבחים תעשייתיים, אך עדיין חשוב להכיר את אותו כלי חשוב אשר הכרחי בלא מעט מצבים, וזאת כי מנדף הנו קולט אדים גדול אשר מותאם לעמוד בצרכים של מטבחים גדולים ומאוד פעילים – כגון מועדונים, מסעדות, קייטרינג וכדומה, כאשר לעיתים אנשים מגדילים ראש ומתקינים מנדף ולעיתים התקנים מחייבים, אך באופן כללי טוב לדעת שהמנדף הופך כל סביבת עבודה להרבה יותר בריאה ונעימה, וזאת כי הוא מנתב את האדים ואת ריחות הבישול באופן מבוקר אל מחוץ למרחב הפנימי.

חשיבות הניקוי

לצד העובדה שהמנדף מאוד חשוב, יש להבין שעל מנת לשמור עליו יעיל, יש לתחזק אותו, וזאת כי אחרת הבלאי הטבעי עשוי להפוך אותו לעצם גדול ולא יעיל ולעתים גם מאוד מסוכן. אי לכך ניקוי מנדפים תדיר עשוי למנוע בעיות, וזאת כי הניקוי מוודא שכלל השומנים שנשאבו לתוכו אכן פונו. מכאן שניתן להיות רגועים הן שאיכות האוכל נשמרת, הן שאיכות האוויר בחדר יותר איכותית והן שאין סכנה להידלקות של שריפה עקב מפגש בין גיץ טועה לשומן שמסתתר בדפנות המנדף.

ניקוי מנדפים מקצועי

לאור כל זאת טוב להכיר את חברת “דקט קלין” אשר מתמחה לאורך 17 שנה בכל מה שנוגע לניקוי מזגנים, תעלות מיזוג ומנדפים. חברת “דקט קלין” עובדת עם הציוד המתקדם ביותר בהתאם לתקנים, מעניקה אישור  ניקוי בתום המלאכה ואף יודעת להתאים את שעות העבודה שלה בהתאם לנוחות פעילות העסק שלכם – כך שניתן מראש לדעת שאתם בידיים טובות.